Başlıksız Belge

Giriş

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!
Basın açıklaması
(1) 2 »
Basın açıklaması : Atatürk Caddesi Üzerinde İstinad Duvarı Yapıldı
Tarih: 2019/2/18 6:39:14 (67 Okuma)

Open in new window

Beldemiz Merkez Mahallesi Gazi Temel SARIKAYA Caddesi Ve Atatürk Caddesi Körük yanı mevkiinde Ulaşımı olumsuz etkileyen alanda istinad duvarı çalışması yapıldı.Uzun bir süredir heyelan gelen alanda yapılan duvar sayesinde güvenli bir ulaşıma imkan vermesi sağlanmış oldu.Zira bu alanda geçtiğimiz yıllarda birçok yaralanmalı trafik kazası gerçekleşmişti. Önümüzdeki günlerde yol düzenleme ve kanal çalışmaları yapılarak bu alanın tam olarak ulaşıma açılması sağlanacaktır.

Basın açıklaması : Fidanlar Toprakla Buluşuyor
Tarih: 2016/4/12 6:30:17 (388 Okuma)

Open in new window
Soğukpınar Belediyesinin Sürdürmüş olduğu Ağaçlandırma kampanyasıyla mezarlıklar ve kamu kurum ve kuruluşlarının çevresi ağaçlandırılıyor. Daha Önceki yıllarda Beldemiz Püllük yaylası Kütüklük Mezarlığı Çakıl Yaylası Pazaryeri mevkiinde Hatıra ormanı çalışmazı yapılmıştı. Beldemiz Merkez Ve Mahalle Cami Ve Mezarlıklarına da aynı çalışmalar kapsamında ağaçlandırma çalışması yapıldı.

devam... | 2281 kelime
Basın açıklaması : Doliğ de Heyalan
Tarih: 2015/12/7 14:12:40 (406 Okuma)

Open in new window
Soğukpınar Beldemiz Soğukpınar Caddesi Doliğ mevkiinde dün akşam saatlerinde meydana gelen heyalan korkuttu. Heyalan temizlemek için çalışmalar başlatılmış durumda.Heyalan nedeniyle Doliğ yolu kapalı duurmda olup Yağcı ve gürgenli yatağı ulaşımı Düzağız Yolu üzerinden sağlanmaktadır.
Open in new window

Basın açıklaması : 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
Tarih: 2015/10/28 17:01:32 (585 Okuma)

Open in new window
Soğukpınar Belediye Başkanı Özcan ÖZDEMİR, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 92. Yıl dönümünü kutladı.
Başkan ÖZDEMİR mesajında şu ifadelere yer verdi: “92 yıl önce bütün orduları dağıtılmış, bütün tersanelerine girilmiş, bütün kaleleri fetih edilmiş, yurdun dört bir yanı işgal edilmiş, fakir, muhtaç ve savaş yorgunu bir millet, ‘Ya İstiklal! Ya ölüm!’ parolasıyla başlattığı kuruluş mücadelesinde yıkılan Osmanlı Devleti’nin küllerinden yeni bir devlet kurmayı başardı. Hemen her aileden en az bir ferdin şehadetiyle kurulan ve Atatürk‘ün en büyük eserim dediği bu devlet, onu kuran halkın idaresine emanet edildi. Türkiye Cumhuriyeti, etnik kökeni, inancı, yaşama biçimi ne olursa olsun ülkede yaşayan herkesi vatandaşı bildi. Tüm vatandaşlarına eşit haklar verdi ve onların devletine, milletine, bayrağına, vatanına, cumhuriyetin değerlerine sadakatle bağlı olmasını istedi.

devam... | 3727 kelime
Basın açıklaması : Kurban Bayram mesajı
Tarih: 2015/9/23 16:56:18 (480 Okuma)

Open in new window
Belediye Başkanı Özcan ÖZDEMİR Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.


devam... | 1869 kelime
(1) 2 »