Başlıksız Belge

Giriş

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!
Haberler : Soğukpınar Belediye Başkanlığında Devir Teslim Töreni yapıldı
Tarih: 2019/4/12 14:06:36 (12 Okuma)

Open in new window
31 Mart 2019 Pazar günü yapılmış olan Mahalli İdareler Yerel Seçimleri Sonucunda oluşan yeni yönetim İçin Devir Teslim Töreni Düzenlendi. 12 Nisan Cuma günü saat 14 De Belediye hizmet binasında yapılan devir teslim töreninde Başkan Özcan Özdemir, Görevi Yeni Seçilmiş olan Mustafa EYİCE ye devretti.

Open in new window Belediye Meclis üyeleri ve birçok vatandaşımızın katılmış olduğu devir töreninde konuşan Özdemir;10 yıllık süre zarfında ayrım yapmadan hizmet yapmaya çalıştıklarını belirterek Katılımcılardan ve Yeni Yönetimden helallik istedi.
Daha sonra söz alan Belediye Başkanı Mustafa EYİCE; Katılımcılara ve 10 yıl boyunca belediye başkanlığı yapmış olan Özcan ÖZDEMİR ve yönetimine teşekkür ederek, Beldemize hizmet etmiş olan Belediye başkanlarımızın desteğini almaya çalışacağız dedi. Programın sonunda Beldemiz Merkez Camii İmam Hatibi Kasım AY’ın yaptığı duanın ardından ikramlarla program sonlandı.
Daha sonra belediyemizde Daha önce görev almış ve yeni seçilmiş meclis üyeleriyle toplantı yapıldı. Belediye Başkanı ve Meclis üyelerimizin isimleri ise şu şekilde; Belediye Başkanı Mustafa EYİCE
Kontenjan Kadem SARIKAYA, Hayrettin KÜMBÜL, Salih KÜMBÜL, Yakup SARIKAYA, İbrahim YILMAZ, Mustafa YILMAZ, İbrahim EYİCE, Baykal GEÇAL, İzzet KARAMAN.
İlk toplantısını 16 Nisan Salı Günü saat 14:00 de yapacak olan Yeni yönetimin Beldemize Ve Ülkemize Hayırlar getirmesini diliyoruz.

Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur