Başlıksız Belge

Giriş

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!
Haberler : Asfalt Ve İstinad Duvarı Çalışmaları devam ediyor
Tarih: 2018/6/6 5:32:46 (127 Okuma)

Soğukpınar Belediyesi’nde mahalle yollarında parke döşeme, asfaltlama, İstinat duvarı yapma ve yeni yol açma çalışması tüm hızıyla sürüyor.
Open in new window

Soğukpınar Belde Belediyesi’nin mahalle yollarında parke döşeme, sıcak asfaltlama, İstinat duvarı yapma ve yeni yol açma çalışması yaptığı bildirildi.
Belediye Başkanı Özcan Özdemir, yaptığı açıklamada, beldenin Merkez Mahallesi, Atatürk caddesi asfalt çalışması ve Merkez Camii ve Dikmen Mahalle Camiinde cevre düzenlemesi ile İstinat duvarı yapıldığını söyledi.
Baharın gelmesiyle geçen yıl yarım kalan çalışmalara yeniden başladıklarını vurgulayan Özdemir, şunları kaydetti: “Geçen yıl diğer mahallelerde bu tür çalışma yapmıştık. Bu yıl da beldenin Merkez Mahallesi, Atatürk caddesi asfalt çalışması ve Merkez Camii ve Dikmen mahallesi camiinde cevre düzenlemesi ile İstinat duvarı yapıldığını, Beldenin en verimli alanı olan bu bölgenin sıcak asfalta kavuşması ekonomik açıdan da vatandaşlarımızın yüzünü güldürecek. Belediyemiz bu yöndeki çalışmalarını imkanlar dahilinde sürdürecek. Yapıcı olmanın ve kalıcı hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz”

Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur