Başlıksız Belge

Giriş

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!
Haberler : TURNUVA ŞAMPİYONU SOĞUKPINAR SPOR
Tarih: 2018/5/4 13:04:10 (217 Okuma)

Open in new window
Bursa Giresun Derneğinin düzenlemiş olduğu YAKUP AKTAŞ halı saha futbol turnuvasında EMEKBİR YAPI sponsorluğundaki takımımız KUMCULAR İNŞAAT SOĞUKPINAR SPOR Şampiyon oldu.


Open in new window
18 Şubat 2018 de 29 takımın katılımıyla başlayan turnuvada final maçı 29 Nisan 2018 pazar günü oynandı. Zorlu geçen final maçında takımımız SOĞUPINAR SPOR, rakibi ERİCEK CADDE 42 takımını 2-1 mağlup ederek Şampiyonluğu göğüsledi.
Takım kaptanımız Muammer SARIKAYA'ya futbolcularımız; Şükrü AKTAŞ, Zeki BIYIK, Onur SARIKAYA, Cengiz AKGÜN, Dursun SARIKAYA, Bayram ŞEN, Hasan YILMAZ, Orhan TOPAL, Emrah SARIKAYA, Mustafa EYİCE, Abdurrahman SARIKAYA ve İlker AKTAŞ'a takım hocaları Avni EYİCE ve Zekeriya KÜÇÜK'e, başkanımız Şenol KARAMAN'a ve Bursa Giresun Soğukpınarlılar Derneği Yönetimine göstermiş oldukları azim ve başarıdan ötürü teşekkür ediyoruz. Şampiyonluk yolunda bizleri yalnız bırakmayan başta ana sponsorumuz EMEKBİR YAPI ve Soğukpınarlı dostlarımıza, ayrıca turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen tüm Giresun Derneği camiasına teşekkürü borç biliriz. Azmin ve kararlılığın sembolü olan Şampiyonluğumuzu başta Soğukpınarlılar olmak üzere tüm Giresunlular adına ŞEHİTLERİMİZE armağan ediyoruz.

Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur