Başlıksız Belge

Giriş

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!
Haberler : Cami ve Gençlik Buluşması
Tarih: 2018/1/18 10:57:39 (181 Okuma)

Open in new window
Camii ve cemaat buluşmaları programı kapsamında Yatsı Namazında Soğukpınar Beldesi merkez Camiinde buluştular.Espiye Müftülüğünce düzenlenen ve 3 aydır devam eden "Cami ve Gençlik Buluşması" programı kapsamında Cumartesi Yatsı Namzında Soğukpınar Camisinde bir araya geldiler.
Yatsı Namazı öncesi din görevlileri tarafından Yasini Şerif ve ilahi okundu.

Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak’ın kıldırdığı Yatsı namazının ardından Kur'an-ı Kerim okundu, tesbihat ve yapılan dua sonrasında, ilçe Müftüsü Yavuz Koçak sohbet etti.

Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak ,” Her hafta yetişkinlerle,gençlerle , cami cemeatı ile bir araya geliyoruz. Bu hafta Soğukpınar Beldesi Merkez Camiinde Yatsı Namazında bir araya geldik. Bu programı hazırlayan Beldesi merkez Cami İmam Hatibi Kasım Ay’a , mahalle cami görevlilerine ve programa iştirak eden cami cemeatına teşekkür ediyorum ” dedi.

Soğukpınar Beldesi Merkez Cami İmam Hatibi Kasım Ay “Cami ve Gençlik Buluşması" programına katılan Espiye belediye başkanı Mustafa Karadere’ye, Sogukpınar belediye başkanı Özcan Özdemir’e, ilçe Müftüsü Yavuz Koçak’a, belediye başkan yardımcısı Ali Kemal Akkaya’ya ,ilçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Öztürk’e, Sogukpınar Beldesi Merkez Mahalle Muhtarı Mustafa Gecal’a, Kozköy Mahalle Muhtarı Salih Yılmaz’a, belde merkez ve mahalle camii ve çevre köyler den gelen din görevlilerine,cami cemeatına ve gençlere teşekkür etti.

Programa katılanlara çeşitli ikramlar yapıldı.
Open in new windowOpen in new window

Yazıcı Dostu Sayfa Bu yazıyı arkadaşına gönder Bu  yazıdan PDF oluştur