Başlıksız Belge

Giriş

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!
(1) 2 3 4 ... 59 »
Haberler : Espiye Kaymakamı Beldemizi Ziyaret Etti
Tarih: 2018/11/21 9:06:00 (11 Okuma)

Open in new window
Espiye Kaymakamı Dede Musa BAŞTÜRK Bu bu gün Öğle satlerinde beldemizi ziyaret ederek Belediye Başkanımız ve vatandaşlarımızla görüştü. Soğukpınar Belediye Başkanı ÖZDEMİR;Kozköy Mahalle muhtarı Salih YILMAZ meclis üyesi İbrahim EYİCE,Belediyemiz Eski Meclis üyesi Bahtiyar SARIKAYA,Okul aile birliği başkanı Ahmet Eyice nin katıldığı karşılamada beldemiz hakkında bilgi verdi .

Haberler : Kasım Ay Meclis Toplantısı Yapıldı
Tarih: 2018/11/12 5:45:12 (64 Okuma)

Open in new window
2019 Yılı Bütçesi ve 2019 yılında uygulanacak tarifeler gündemli Kasım Ayı Belediye Meclis Toplantısı 9 Kasım 2018 Saat 14:00 Belediye Meclis Salonunda Yapıldı Toplantıya Başta Belediye Başkanı Özcan ÖZDEMİR olmak üzere Meclis Üyeleri Ve Memur üyeler Katıldı.Gündemde Bulunan İki maddenin oylanarak karara bağlandığı toplantının ardından gündem dışı konular konuşuldu.

Haberler : 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
Tarih: 2018/10/30 5:40:00 (25 Okuma)

Open in new window
29 Ekim 1923 günü temelleri atılan Cumhuriyetimizin 95. yıldönümünü büyük bir neşeyle, coşkuyla kutluyoruz. Cumhuriyet, Türk Milletinin binlerce yıllık tarihinde ulaştığı en muhteşem zirvesidir. Cumhuriyetimizin kuruluş süreci de milli tarihimizin kaydettiği en büyük mücadelelerden biri olmuştur.

devam... | 1419 kelime
Haberler : Soğukpınar Belediyesi 20. kuruluş yılını belgeselle kutladı
Tarih: 2018/9/28 7:02:14 (57 Okuma)

Open in new window
Soğukpınara. Vefa. Toplantısı büyük. İlgi. Gördü.
Soğukpınar Belediyesi’nin 20. Kuruluş yıldönümü dolayısı ile Soğukpınar Belediyesi ve Avrasya Gazete Radyo Televizyon Yayıncıları Derneği (AGRT) işbirliğiyle hazırlanan Soğukpınar belgeselinin gala gösterimi Espiye İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Program, saygı duruşu, İstiklal Marşı ve ardından Espiye Anadolu İHL öğrencisi Cumali Gülyol’un okuduğu Kur’an tilavetiyle başladı.

devam... | 8995 kelime
Haberler : Soğukpınar Belediyesi Kurban bayram Mesajı
Tarih: 2018/8/20 12:53:42 (105 Okuma)

Open in new window
Başkan Özcan ÖZDEMİR mesajında şunlara yer verdi; “Sevinçlerin paylaşıldığı, toplumda sosyal dayanışma ve barış ruhunun egemen olduğu bayramlarımızdan biri olan Kurban Bayramı’nı hep beraber kutlamanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz.

Dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu bu anlamlı günler, daha çok kucaklaşmak ve kaynaşmak için önemli bir fırsattır. Milletçe bütün kırgınlıkları ve dargınlıkları unutarak kardeşçe kucaklaşmalı, bizi biz yapan ortak değerlerimizde buluşmalıyız.

Bayramlar; bireyselleşen, kendine ve topluma yabancılaşan insan sayısının hızla arttığı günümüzde, her türlü insani-ahlaki değerin yeniden yeşertilmesi ve hayata geçirilmesi açısından büyük önem taşıyan müstesna günlerdir.

Bulunduğumuz bu güzel coğrafyada derin kültürel zenginliklerimizin ve manevi değerlerimizin kazandırdığı dayanışma ruhu bizim en büyük enerji kaynağımızdır. Bu ruh, kardeşlik ve hoşgörü duygularının yoğunluk kazandığı bayramlarda daha belirgin bir biçimde ortaya çıkmaktadır.
Bu vesileyle, tüm hemşerilerimizin, Kurban Bayramlarını en içten dileklerimle kutluyor, bu huzur dolu günlerin tüm insanlık için barışa, sevgiye ve kardeşliğe vesile olmasını diliyorum."

(1) 2 3 4 ... 59 »